Spolupracovník

Pojďme si to užít spolu.

 

Chcete se po všech těch letech cítit jako vítaný kolega, dobrý partner i kamarád?    -    To je přístup, který Vám nabízíme.

 

Spojte se s námi a začněme spolupracovat.

 


Kariérní síť

Jistě znáte slogany firem, které roky hlásí, že jejich kariérní systém je spravedlivý. - Když někdo začne obchodovat dříve, dostane se samozřejmě dále a Vy tedy musíte začít na té jejich nejnižší úrovni.

My si to nemyslíme!  Nesouhlasíme s tím, že nově příchozí je automaticky brán za začátečníka. Nezohledňuje to jeho kvality, ani předchozí zkušenosti, kontakty a úspěchy.

 

Každému z vás dáváme okamžitou příležitost.

U nás začínáte na nejvyšším stupni své obchodní sítě.

Můžete být jak úspěšný samostatný obchodník, tak skvělý manažer svých kolegů, partnerů či kamarádů.

 


Provize

Máte pocit, že celý život děláte hlavně Vy?    A pokud jste kdy měli nad sebou někoho v práci či v síti, že on se až tak zase moc "nepředřel" a přesto měl peněz dost?

 

To je další nešvar firem a sítí, kde je dělený zisk či provize, mezi všechny zúčastněné, stejným dílem a nebo ještě hůře, ti na prvních stupních mají nejméně.

Vy jste a budete pro nás v rámci odměňování vždy na prvním místě!    Vážíme si Vás, máte naši 100% pozornost.

Za svoji práci dostanete nejvyšší odměnu!

A pokud si budujete tým, kterému se věnujete, pak máte za tuto starost nárok na meziprovize. Tisíce lidí si takto vybudovalo svůj pasivní příjem, jeho velikost je již při malém počtu lidí velmi zajímavá.

 


Cítíte tu příležitost?   Vidíte kolik lidí kolem Vás už získalo to, co Vy ještě ne?   -    Dovolte si být úspěšní a šťastní i Vy!

 

Pro nalezení cesty klidu, hojnosti a porozumění stačí nyní tak málo. Váš první krok!

 

Jděte do toho s námi, přidejte se do týmu lidí, kteří Vás povedou a ukážou směr.  Nebudete sami.

 


Máte zájem o další informace?   Kontaktujte nás a dostanete je!